TITULNI STRANA S TEXTY

JSI SKALNÍ FANDA A JDEŠ NAJISTO? PŘESKOČ TEXTY A ROVNOU NAKUPUJ

KDO VLASTNĚ JSEM?

domino

Úžasný likér, který si zamiluješ. Nejoblíbenější nápoj v ArtBaru Druhý Pád. Směs Zázvoru, medu, citrusů a čistého alkoholu.

Ručně namícháno v přesných poměrech, pro dokonalou rovnováhu chutí. Díky mnohaletému pilování receptu maminkou spoluzakladatele ArtBaru Druhý Pád, Radka Petráše. Domácí specialita se díky ArtBaru rozšířila a prakticky okamžitě se po svém uvedení stala "nejpitějším" likérem v ArtBaru, který si zamilovali zástupci všech věkových skupin i pohlaví.

Každá jsme originál. Vysoká poptávka po Zázvorodce si vyžádala komplexnější řešení, a tak se zrodila spolupráce s Little Urban Distillery, která nyní Zázvorodku exkluzivně pro nás vyrábí - stále ručně, ale ve větším množství..

 

 

 

 

 

 

 

 

PROČ NESTOJÍM STOVKU JAKO TUZEMÁK?

domino

Protože jsem Zázvorodka.

Vypiplali mě v rukách, zázvor i každý citrus odšťavnili, velejemný líh přidali, s každou včelkou, co med dala, si potykali, s lahví se mazlili a ručně, s láskou, etikety nalepili.

Každá jsme originál. Ti, kteří mě poznali, to ví. Buď jako oni.

Miluješ mě, i když to ještě nevíš.
Miluješ mě, i když jsi do teď nesnášel zázvor.
Miluješ mě, ať jsi žena, muž, youtuber nebo horník v uranovém dole. 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROČ PODPOŘIT ARTBAR?

ArtBar

Protože je to fajn podnik, kterému věříme. Už po dvou sezónách jsme se stali pevnou součástí brněnské klubové scény. Najdeš zde nejen koncerty, ale i stand-upy, divadlo, přednášky, karaoke, oldies párty, house párty, pubkvízy, do rána rozjeté techno, DNB, psytrance akce a mnohem víc. To vše v undergroundovém sklepním prostoru, kde však důrazně dbáme na kvalitu piva i toalet :). 

Přestali jsme v nejlepším - nadupaný program od března díky koronaviru neproběhne. Od začátku vracíme vše do klubu, investujeme, nakupovat lepší techniku i vybavení baru.

Budeme ale bojovat - a budeme rádi za Tvou pomoc. Odměnou Ti bude zachování osobitého klubu s unikátním programem. Krize pomine a všichni se budeme chtít znova bavit.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení