TITULNI STRANA S TEXTY

JSI SKALNÍ FANDA A JDEŠ NAJISTO? PŘESKOČ TEXTY A ROVNOU NAKUPUJ

KDO VLASTNĚ JSEM?

domino

Úžasný likér, který si zamiluješ. Nejoblíbenější nápoj v ArtBaru Druhý Pád. Směs Zázvoru, medu, citrusů a čistého alkoholu.

Ručně namícháno v přesných poměrech, pro dokonalou rovnováhu chutí. Díky mnohaletému pilování receptu maminkou spoluzakladatele ArtBaru Druhý Pád, Radka Petráše. Domácí specialita se díky ArtBaru rozšířila a prakticky okamžitě se po svém uvedení stala "nejpitějším" likérem v ArtBaru, který si zamilovali zástupci všech věkových skupin i pohlaví.

Každá jsme originál. Vysoká poptávka po Zázvorodce si vyžádala komplexnější řešení, a tak se zrodila spolupráce s Little Urban Distillery, která nyní Zázvorodku exkluzivně pro nás vyrábí - stále ručně, ale ve větším množství..

 

 

 

 

 

 

 

 

PROČ NESTOJÍM STOVKU JAKO TUZEMÁK?

domino

Protože jsem Zázvorodka.

Vypiplali mě v rukách, zázvor i každý citrus odšťavnili, velejemný líh přidali, s každou včelkou, co med dala, si potykali, s lahví se mazlili a ručně, s láskou, etikety nalepili.

Každá jsme originál. Ti, kteří mě poznali, to ví. Buď jako oni.

Miluješ mě, i když to ještě nevíš.
Miluješ mě, i když jsi do teď nesnášel zázvor.
Miluješ mě, ať jsi žena, muž, youtuber nebo horník v uranovém dole. 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROČ PODPOŘIT ARTBAR?

ArtBar

Protože je to fajn podnik, kterému věříme. Už po dvou sezónách jsme se stali pevnou součástí brněnské klubové scény. Najdeš zde nejen koncerty, ale i stand-upy, divadlo, přednášky, karaoke, oldies párty, house párty, pubkvízy, do rána rozjeté techno, DNB, psytrance akce a mnohem víc. To vše v undergroundovém sklepním prostoru, kde však důrazně dbáme na kvalitu piva i toalet :). 

Přestali jsme v nejlepším - nadupaný program od března díky koronaviru neproběhne. Od začátku vracíme vše do klubu, investujeme, nakupovat lepší techniku i vybavení baru.

Budeme ale bojovat - a budeme rádi za Tvou pomoc. Odměnou Ti bude zachování osobitého klubu s unikátním programem. Krize pomine a všichni se budeme chtít znova bavit.

 

 

Zpět do obchodu