Podpoř ArtBar

Postav s námi zeď podpory ArtBaru podepsáním jedné z cihel na zdi v baru

Navždy a na památku všech, kteří nám pomohli přečkat těžké časy. 

zed dlouha

 

!! Rozhodneš-li se zapsat navždy na naši zeď, nezapomeň, prosím do "Poznámky pro prodejce" uvést, pod jakým jménem/přezdívkou tě máme na cihlu podepsat. Nebo to nech prázdné a my použijeme jméno z objednávky.

!! Podpořit nás můžeš i jinak, potom sepíšeme darovací smlouvu a domluvíme se na formě tvé (případně firemní) prezentace v klubu. Piš na vedeni@druhypad.cz.

 

 

Proč si ArtBar zaslouží Tvou pomoc? ("pokud je ti to jasný, jdi rovnou pro cihlu")

Protože jsme se už po dvou sezónách stali pevnou součástí brněnské klubové scény a rozdáváme našim návštěvníkům obrovské množství radosti a zábavy. Najdeš zde nejen koncerty, ale i stand-upy, divadlo, přednášky, karaoke, oldies párty, house párty, pubkvízy, do rána rozjeté techno, DnB, Psytrance... To vše v undergroundovém sklepním prostoru, kde důrazně dbáme nejen na kvalitu piva ale i toalet :).

kolaz48

Vznik a fungování tohoto klubu je opředen mnoha bájemi a legendami, ovšem nejdůležitější argument je ten, že od samého začátku vracíme veškerý zisk zpět do klubu. 

Nakupovali jsme lepší techniku i vybavení baru a proto nás celá situace okolo pandemie sráží do kolen. Budeme bojovat - ovšem potřebujeme Tvou pomoc.

Odměnou Ti bude zachování osobitého klubu s unikátním programem.
Lahví  Zázvorodky navíc podpoříš svou imunitu.

 

Jak ArtBar zvládá situaci? 

Hele na rovinu… je to už opravdu dlouhý. Státní pomoc mizerná, docela pomohlo město, ale my potřebujeme hlavně tebe.

ArtBar jsme vybudovali holýma rukama, téměř bez prostředků, ve sklepě, kde před námi nebylo kromě plísně a vlhkých stěn prakticky nic. Jen díky obrovskému odhodlání dobrovolníků z divadla Druhý Pád, bylo možné během 8 měsíců tvrdé lopoty přeměnit tento sklep na klub, divadlo, koncertní sál, bar s dobrými produkty...

ArtBar se sice zvládl zapsat v rekordním čase do povědomí lidí, ale ekonomicky se nestihl zabezpečit na tak dlouhou a vleklou krizi. Všechny vydělané peníze jsme bezezbytku vraceli klubu, dokupovali vybavení baru, techniku atd.

Rádi bychom po odeznění covidu otevřeli a pokračovali tam, kde jsme museli přestat - v okamžiku, kdy se nám nesmírně dařilo, klub měl rezervované akce měsíce dopředu a chystal se nabízet ještě kvalitnější program, než před tím.


DSC_0052  DSC_0083-01  artbar_DSC0949  ArtBar  PT_prazdny sal

Na sociálních sítích jsme se odmlčeli téměř na měsíc. Potřebovali jsme odstup, abychom se rozhodli, kam a jak kráčet dál.

Zaplatili jsme všechny faktury a mzdy. Nájem za duben zmizel v nenávratnu a my doufáme, že po nás majitelé objektu nebudou chtít nájem za květen. Ale i kdyby ne... jsme schopni platit nezbytné náklady do září a z posledních peněz udělat velký nákup a pak budeme doufat, že to v září nějak půjde.

Risk jako prasátko - ale my věříme. Jsme rozhodnuti zachránit ArtBar.

!! To místo, kde můžeš tančit do rána.
!! To místo, kde se můžeš vzdělat na přednášce.
!! To místo, kde se můžeš zasmát u stand-upu.
!! To místo, kde se cítíš svobodně.
!! To místo, které může za pár let dostat Brno na mapu světa.
!! To místo, kde máš svou cihlu na zdi.

 Každé cihly si nesmírně vážíme a je naší motivací pro udržení ArtBaru. Díky moc.

Zpět do obchodu